Nyitás
2020-05-21
Kedves Szülők!
Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy május 25-től újra nyitnak az óvodák! Hétfőtől szeretettel várjuk vissza gyermekeinket az óvodába!
Köszönjük Önöknek az elmúlt időszakban tanúsított együttműködésüket! A gyermekeik, családjaik védelme érdekében a járványügyi helyzethez való felelős hozzáállásukat. Köszönjük a kedves és rendszeres visszajelzéseiket, amellyel elismerték és megköszönték óvodapedagógusainknak az óvodai nevelés-oktatást helyettesíteni igyekvő, online formában megvalósított munkáját. Köszönjük Önöknek a folyamatos kapcsolattartást, együttműködést a közösen megélt és reménység szerint mögöttünk hagyott nehéz időszakban!

2020-03-29

Kedves Szülők!
Mivel jelenleg személyes találkozásra nincs lehetőségünk, készítettünk egy ismertetőt, amelyben összefoglaltuk milyen módon, milyen értékek alapján neveljük a ránk bízott gyermekeket, hogyan gondoskodunk testi, lelki és értelmi fejlődésükről, hogyan teremtünk számukra elfogadó, szerető közösséget. Ismertetőnk letölthető az alábbi linken:
Nagy szeretettel várjuk jelentkezésüket!

2020-03-28
Tisztelt Szülők!
A kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel ebben az évben az óvodai beíratás eljárásrendje a 7/2020. (III. 25) EMMI határozat alapján a következő:

A szülőnek a választott óvoda számára szándéknyilatkozatot kell tennie
az óvodai beíratásra vonatkozóan
2020. április 2-17. között.

A szándéknyilatkozat-nyomtatvány letölthető alább. A kitöltött szándéknyilatkozat szkennelt változatát az óvoda e-mail címére várjuk: hajnalov@lutheran. hu

Akinek nem áll módjában elektronikus úton elküldeni a szándéknyilatkozatot, bedobhatja az óvoda postaládájába április 6-án és 16-án, 17 óráig.

Bővebb tájékoztatásért felvehetik a kapcsolatot az óvoda vezetőjével
az alábbi telefonszámon: 06-20-775-3903,
vagy Messenger üzenetben fordulhatnak
az óvodában dolgozó ismerős óvodapedagógusokhoz!

Tájékoztató és a Szándéknyilatkozat letöltése:

TÁJÉKOZTATÓ

SZÁNDÉKNYILATKOZAT

Biztató vers
2020-03-27
Gavallérné Koszorús Éva óvó néni
Biztató című verse letölthető az alábbi linken is:
Biztató vers

Tájékoztatás
2020-03-15
Kedves Szülők!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy óvodánk a járványügyi helyzetre tekintettel 2020. március 16-tól határozatlan ideig zárva tart. Arra kérjük a Kedves Szülőket, hogy az előttünk álló időszakban családi körben gondoskodjanak gyermekeik felügyeletéről.
Megértésüket és együttműködésüket köszönjük! Reméljük, mielőbb újra találkozhatunk, addig is
szeretettel gondolunk minden Kedves Családra!

Tájékoztatás
2020-03-13
Kedves Szülők!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy a járványügyi helyzet miatt az óvodai csoportokban a jövő hétre tervezett bemutató és kézműves foglalkozások elmaradnak. Bár az összegyülekezők létszáma nem indokolja, de elővigyázatosságból töröljük ezeket az alkalmakat.
Megértésüket köszönjük!

Farsang
2020-02-06
Szeretettel értesítünk minden kedves érdeklődőt, hogy a farsangi mulatságunk időpontja: 2020. február 21. (péntek) lesz. Szeretettel várjuk a Kedves Szülőket 9.00-tól 9.30 óráig a gyermekek farsangi műsorára, jelmezbemutatójára. 9.30 órától a gyermekek számára zártkörű mulatsággal folytatódik a rendezvény.

Félévi szülői értekezlet
2020-02-05
Értesítjük a Kedves Szülőket, hogy óvodai csoportjainkban a félévi szülői értekezleteket az alábbi időpontokban tartjuk:
  • Halacska csoport: 2020. febr. 11-én 16.30-tól
  • Katica csoport: 2020. febr. 12-én 17.00-tól