Domb evangelizáció
2017-09-26
Szeretettel hívunk és várunk minden kedves családot szeptember 28-án, (csütörtök) délután 16.00 órától a Domb evangélizációs zenei összejövetelünkre. A Credo együttes szolgálatában vidám, gyermekekhez szóló egyházi dalok szólalnak meg. A szülők ezáltal betekintést nyerhetnek az óvodai hittan foglalkozáson elhangzó és gyakorolt dalokba, az énekekhez tartozó játékos mozdulatokba. A kisgyermekek aktív részvételére és a családok támogató jelenlétére feltétlenül számítunk!

Évnyitó szülői értekezlet
2017-09-02
Értesítjük a Kedves Szülőket, hogy óvodai csoportjainkban 2017. szeptember 5-én évnyitó szülői értekezleteket tartunk az alábbi időpontokban:
  • Halacska csoport: 17.00-tól
  • Katica csoport: 17.00-tól
  • Maci csoport: 17.00-tól
  • Mókus csoport: 16.30-tól
  • Pillangó csoport: 16.30-tól
    Évkezdés
    2017-08-15
    Értesítjük a Kedves Szülőket és Gyermekeket, hogy óvodánkban a 2017/2018-as nevelési év első napja:
    2017. szeptember 1. (péntek).
    Szeretettel várjuk régi és új óvodásainkat!

Tájékoztató szülŐi értekezlet
    2017-08-15
    Kedves Szülők!
    2017. augusztus 24-én, csütörtökön, 17.00-tól tájékoztató szülői értekezletet tartunk az új óvodások szüleinek, melyre szeretettel várunk minden érintett Anyukát és Apukát!

Évzáró képek
    2017-06-12

Az évzáróról készült fotók megnézhetők és teljes méretben letölthetők a következő linken: ÉVZÁRÓ KÉPEK
    Az alkalomról videó is készült, mely szintén letölthető: ÉVZÁRÓ VIDEÓ

Évzáró
    2017-05-30
    Kedves Szülők!
    Szeretettel tájékoztatjuk Önöket, hogy óvodai évzáró ünnepségünket június 10-én, szombaton,
    8.30-tól
    tartjuk az evangélikus templomban. Óvodai csoportjaink lelkesen készülnek egy-egy rövid műsorral erre az alkalomra, melyre ezúton is szeretettel hívunk és várunk minden kedves családot!

Családi nap képek
    2017-05-30
    Kicsik és nagyok vidám délutánt tölthettek együtt óvodánkban a május 26-án rendezett Családi napunkon. A remek hangulatú alkalomról készült képek már megtalálhatók a képgalériában!

Ballagási képek
    2017-05-24
    Kedves Szülők, Kedves Gyerekek!
    Elbúcsúztak óvodánktól az iskolába készülő nagycsoportosok. Az iskolai évekhez sok sikert kívánnak az óvónénik és a dajka nénik Mindannyiuknak, életüket kísérje Isten áldása!
    Az óvodánk részéről készült fotók megnézhetők és teljes méretben letölthetők a következő linken: BALLAGÁSI KÉPEK
    Az alkalomról videó is készült, mely szintén letölthető: BALLAGÁSI VIDEÓ

Archívum >>