Együttműködési megállapodások

közösségi szolgálat közös lebonyolításáról

Picture

 

 

  1. Körös-Maros Nemzeti Park Igazgatóság – képviselő: Marosi Beáta (5540 Szarvas, Anna-liget 1.) 6-15/2019
  2. Csorvás Város Önkormányzatának Óvodája és Bölcsődéje – képviselő Vicziánné Vincze Mónika ( 5920, Csorvás, Bocskai u. 2. ) 6-10/2019.
  3. Tótkomlósi Evangélikus Egyházközség – képviselő Szpisák Attila ( 5940, Tótkomlós, Luther u. 1. ) 6-5/2019.
  4. Justh Zsigmond Művelődési Ház és Könyvtár – képviselő Sebestyén Lászlóné ( 5900, Orosháza, Kossuth utca 18. ) 6-4/2019.
  5. Gádoros Nagyközség Önkormányzat Képviselő Testületének Napközi Otthonos Óvodája – képviselő Prozlik Márta ( 5932, Gádoros, Béke tér 6. ) 6-14/2018.
  6. Nagyboldogasszony Plébánia – képviselő: Blősz Attila ( 5662, Csanádapáca, Gellért út 32. ) 6-13/2018.
  7. Szegedi Újszülött Életmentő Szolgálat Alapítvány – képviselő prof. Dr. Pintér Sándor ( 6720, Szeged, Jókai utca 6. I/4. ) 6-12/2018.
  8. Orosháza Város Önkormányzata Nagy Gyula Területi Múzeum – képviselő Rózsa Zoltán, kapcsolattartó: Jozó Tamásné ( 5900, Orosháza, Dózsa György u. 5. ) 6-11/2018.
  9. Eszter tanya – képviselő: Fábián Pálné ( 5920, Csorvás, Tanya 182. 6-10/2018.
  10. Gádoros Nagyközség Roma Nemzetiségi Önkormányzat – képviselő: Farkas Zita ( 5932, Gádoros, Kossuth u. 16. ) 6-8/2018.
  11. Csorvási Gulyás Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola – képviselő: Maczák Mária ( 5920, Csorvás, István király u. 34. ) 6-7/2018.
  12. Magyarországi Evangélikus Egyház – képviselő: Krámer György országos irodaigazgató
    ( 1085, Budapest, Üllői út 24. ) 6-6/2018.
  13. DIÁN-2000 Kft. – kapcsolattartó: Betlehem Éva ( 6722, Szeged, Béke u. 4. fsz. 2. )
    6-38/2017.
  14. Körös Tehetséggondozó Egyesület – kapcsolattartó: Kőrösi Tibor, 6-33/2017.
  15. Orosháza Városi Önkormányzat Kórháza – kapcsolattartó: Greksza Lászlóné, ápolási igazgató ( 5900, Orosháza, Könd u. 59.) 6-32/2017.
  16. Történelmi Gellértegyházáért Alapítvány – kapcsolattartó: Muszka Kálmán ( 5900, Orosháza, Táncsics u. 24. ) 6-31/2017.
  17. Jeszy Könyvesbolt Bt., IQ KÖNYVESBOLT – kapcsolattartó: Jeszenszky Ákosné ( 5700, Gyula, Temesvári út 8/1. ) 6-17/2017.
  18. Orosháza Városi Tenisz Klub – kapcsolattartó: Németh István ( 5900, Orosháza, Báthory u. 9. ) 6-16/2017.
  19. Barangoló Közhasznú Egyesület – kapcsolattartó: Horváth Judit Csilla ( 5811, Végegyháza ) 6-15/2017.
  20. Nagybánhegyes Község Önkormányzata – kapcsolattartó: Pajkó Alexandra ( 5668, Nagybánhegyes, Kossuth u. 64.) 6-14/2017.
  21. Egészséges Békés Megyéért Alapítvány – kapcsolattartó: Csepregi Éva ( 5662, Csanádapáca, Batthyány 29. ) 6-12/2017.
  22. Kardoskút Község Önkormányzata – kapcsolattartó:Fekete Zita, mentor: Varga Pál ( 5945, Kardoskút, Március 15. tér 3. ) 6-8/2017.
  23. GYEVITUR NKFT. – kapcsolattartó: Magosi Krisztina ( 6750, Algyő, Téglás u. 39. ) 6-7/2017.
  24. Jézus Szíve Plébánia – kapcsolattartó: Iványi László ( 5900, Orosháza, Deák Ferenc u. 18. )
    6-5/2017.
  25. Hetednapi Adventista Egyház Orosházi Gyülekezete -kapcsolattartó: Bicskei Róbert
    ( 5900, Orosháza, Zombai u. 45. ) 6-4/2017.
  26. Orosházi Városüzemeltetési és Szolgáltató Zrt. – kapcsolattartó: Kiss László ( 5900, Orosháza, Fürdő u. 5. ) 6-2/2017.
  27. Mezőkovácsháza Város Önkormányzata -kapcsolattartó: Szabóné Faragó Julianna, mentor: Némethné Jegyinák Tímea ( 5800, Mezőkovácsháza, Árpád u. 176. ) 6-1/2017.
  28. Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola – kapcsolattartó: Puskás Tiborné ( 5900, Orosháza, Vörösmarty u. 4. ) 6-27/2016.
  29. Székkutasi Líbor Ilona Óvoda – kapcsolattartó: Hegyi Ildikó, mentor: Lázár Judit ( 6821, Székkutas, Murgács Kálmán u. 20. ) 6-18/2016.
  30. OROS-PLATZ Szolgáltató Bt.- kapcsolattartó: Hanyecz Zoltán ( 5900, Orosháza, Csorvási út
    ) 6-17/2016.
  31. Magyar Vöröskereszt Békés Megyei Szervezete – kapcsolattartó: Szilágyiné Horváth Gizella, mentor: Tóth Zoltánné ( 5600, Békéscsaba, Bajza u. 15. ) 6-16/2016.
  32. Székkutas Községi Önkkormányzat – kapcsolattartó: Kovácsné Hegyi Ildikó, mentor: Ludányi Rozália ( 6821, Székkutas, Béke u. 2. ) 6-15/2016.
  33. Pusztaföldvár Községi Önkormányzat – kapcsolattartó: Kvak Mária, mentor: Gyarmatiné Laduver Márta ( 5919, Pusztaföldvár, Rákóczi u. 66. ) 6-14/2016.
  34. Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola – kapcsolattartó,mentor: Kissné Horváth Hajnalka ( 5932, Gádoros, Iskola u. 4. ) 6-13/2016.
  35. Orosházi Férfi Kézilabda Sportegyesület – kapcsolattartó: Szikora Attila ( 5900, Orosháza, Eötvös tér 1. ) 6-10/2016.
  36. Mag-Ház Egylet – kapcsolattartó: Molnár István ( 5919, Pusztaföldvár, Jókai u. 7. ) 6-9/2016.
  37. Wesley János Gyógypedagógiai Óvoda, Fejlesztő Nevelés-oktatást Végző Iskola
    – kapcsolattartó: Kacsala Gyöngyi, mentor: Szemenyeiné Farkas Szilvia ( 5900, Orosháza, Pacsirta u. 1. ) 6-8/2016.
  38. Német Nemzetiségi Önkormányzat – kapcsolattartó: Dr. Abonyi Lajos ( 5900, Orosháza, Pacsirta u. 8. ) 6-7/2016.
  39. Petőfi Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft. – kapcsolattartó: Bobvosné Kis Emese, mentor: Lajti Tímea ( 5900, Orosháza, Kossuth L. u. 3. ) 6-6/2016.
  40. Békés Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság – képviselő: Tóth Tibor ( 5600, Békéscsaba, Kazinczy u. 9. ) 6-5/2016.
  41. Nagyszénási Községi Könyvtár – kapcsolattartó: Szűrszabóné Benkő Éva, mentor: Tóth Kitti
    ( 5931, Nagyszénás, Szabadság u. 25 ) 6-4/2016.
  42. Orosházi Diáktanya – kapcsolattartó: Magonyné Urbán Zsuzsanna ( 5900, Orosháza, Ond u. 18. ) 6-3/2016.
  43. Csorvás Város Önkormányzata – kapcsolattartó: Zatykóné Kecskeméti Erika ( 5920, Csorvás, Rákóczi u. 17. ) 6-2/2016.
  44. Orosházi Református Egyházközség – kapcsolattartó: Szalkay Róbert ( 5900, Orosháza, Könd u. 5. ) 6-17/2015.
  45. Orosháza Város Önkormányzat Egységes Szociális Központ – kapcsolattartó: Tarjánné Kósa Rita, mentor: Dénes-Földesi Mónika ( 5900, Orosháza, Teréz u. 14. )6-14/2015.
  46. SZOKI Fagyizó és Süteménybolt – kapcsolattartó: Szokolainé Zana Ilona ( 5900, Orosháza, Berzsenyi D. u. 15. ) 6-12/2015.
  47. Tótkomlósi Evangélikus Szeretetszolgálat – kapcsolattartó: Nyíregyházki György ( 5940, Tótkomlós, Fő u. 43. ) 6-16/2015.
  48. AFS Magyarország Nemzetközi Csereprogram Alapítvány – kapcsolattartó: Tisóczki Petra, mentor: Csizmadia Ferencné ( 1123, Budapest, Alkotás u. 37. I/6. ) 6-5/2015.
  49. Czabán Samu Művelődési Ház és Könyvtár – kapcsolattartó: Szélné Baki Etelka ( 5931, Nagyszénás, Március 15. tér 7. ) 6-6/2014.
  50. Tótkomlósi Alapfokú Művészeti Iskola – kapcsolattartó: Krcsméri János, mentor: Lovas Adél
    ( 5940, Tótkomlós, Fő utca 1. ) 6-5/2014.
  51. Komlós Településszolgáltatási Kft. – Rózsa Fürdő – kapcsolattartó: Hercegné Mihály Rita
    ( 5940, Tótkomlós, Kossuth u. 2. ) 6-4/2014.