Pályázat

A Székács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium (5900 Orosháza, Bajcsy-Zs. u. 1., képviseli: Fehér Borbála igazgató)  pályázatot hirdet az alábbi pedagógus munkakörök betöltésére:

Magyar nyelv és irodalom szakos pedagógus munkakör betöltése

A betöltendő munkakörök száma: 1 fő főiskolai végzettségű pedagógus részére

1 fő egyetemi végzettségű pedagógus részére
A betöltendő munkakör jellege: főállású, határozott időtartamú
A betöltendő munkakör rövid leírása: A Székács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnáziumban magyar nyelv és irodalom tantárgy oktatása, valamint a kapcsolódó nevelési feladatok végzése az 1993. évi LXXIX. törvény a közoktatásról, a 2005. évi VIII. törvény a Magyarországi Evangélikus Egyház intézményeiről, valamint az 1992. évi XXII. törvény a Munka Törvénykönyvéről rendelkezései alapján.
A munkavégzés helye: Székács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

5900 Orosháza, Bajcsy-Zs. u. 1.

Földrajz-bármely szakos pedagógus munkakör betöltése

A betöltendő munkakörök száma: 1 fő főiskolai vagy egyetemi végzettségű pedagógus részére

A betöltendő munkakör jellege: főállású, határozott időtartamú
A betöltendő munkakör rövid leírása: A Székács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnáziumban földrajz tantárgy oktatása, valamint a kapcsolódó nevelési feladatok végzése az 1993. évi LXXIX. törvény a közoktatásról, a 2005. évi VIII. törvény a Magyarországi Evangélikus Egyház intézményeiről, valamint az 1992. évi XXII. törvény a Munka Törvénykönyvéről rendelkezései alapján.

5900 Orosháza, Bajcsy-Zs. u. 1.

Óvodapedagógus
i munkakör betöltése

A betöltendő munkakörök száma:
2 fő óvodapedagógus részére
A betöltendő munkakör jellege: főállású, határozott időtartamú
A betöltendő munkakör rövid leírása: A Székács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnáziumban  az óvodás korú gyermekek nevelése az 1993. évi LXXIX. törvény a közoktatásról, a 2005. évi VIII. törvény a Magyarországi Evangélikus Egyház intézményeiről,

5900 Orosháza, Hajnal u. 7.

A pályázat benyújtásának határideje: 2012. május 31.
A pályázat elbírálásának határideje: 2012. június 15.

A pályázatok benyújtásának módja:

• A pályázati anyagot az iskola@szekacs.lutheran.hu elektronikus címre lehet küldeni ,
  • vagy postai úton a következő címre várjuk: 5900 Orosháza, Bajcsy-Zs. u. 1.
  • személyesen leadható az igazgatói irodában

A munkakör elfoglalásának időpontja: 2012. augusztus 24.

Bérezés: a Közalkalmazottak Jogállásáról szóló törvény alapján
Pályázathoz benyújtandó dokumentumok:

• végzettséget tanúsító okiratok fénymásolata,
  • önéletrajz, szakmai önéletrajz, szakmai elképzelések,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • lelkészi ajánlás

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik elkötelezettek a keresztyén nevelés iránt.
További tájékoztatást a  06-68-411-771  telefonszámon, illetve az iskola@szekacs.lutheran.hu

elektronikus címen lehet kérni.